logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Automatické hlásiče

Konvenční ústředny společnosti Siemens používají dva typy konvenčních linek pro připojení konvenčních hlásičů:

  • konvenční linka - SynoLINE300
  • kolektivní linka - SynoLINE600

V sortimentu konvenčních hlásičů pak můžeme nalézt tři řady konvenčních hlásičů:
  • nová řada 110
  • řada Synova 300
  • řada Synova 600
 

Nová řada 110

V současné době je k dispozici nová řada 110 konvenčních hlásičů, která se svými vlastnostmi již přibližuje vlastnostem analogových hlásičů. Hlásiče řady 110 již pracují se signálovou analýzou s detekčními algoritmy, umožňují nastavení parametrů pro standardní nebo náročné prostředí, obsahují kompenzaci zaprášení, vnitřní kontrolu a signalizaci poruchových stavů. Navíc hlásiče řady 110 lze kombinovat na hlásičové lince s hlásiči obou řad Synova 300 i Synova 600, protože umožňují připojení do obou typů hlásičových linek SynoLINE300 i SynoLINE600.
 
V neposlední řadě je nutné připomenout, že do obou typů konvenčních hlásičových linek SynoLINE300 i SynoLINE600 je možné také připojit špičkové hlásiče s ASA technologií OOH740 a speciální hlásiče plamenné a optické lineární. Tyto hlásiče jsou tak použitelné jak adresovatelných linkách C-NET ústředen Cerberus PRO, tak v konvenční linkách ústředny XC10.

Řady Synova 300 a 600

Tyto dvě řady hlásičů se již několik let nevyrábí a obě řady jsou v případě potřeby nahraditelné novou řadou 110.
 
Řady Synova 300 a Synova 600 jsou starší řady konvenčních hlásičů, které se však stále vyskytují na mnoha zakázkách. Pokud je potřeba starší zakázce nahradit vadný hlásič z nové řady 110.
 

Jednosekční hasící ústředna XC10 umožňuje nastavení obou typů konvenčních linek SynoLINE300 i SynoLINE600, takže k ní lze připojit všechny tři řady konvenčních hlásičů.

 
Portfolio konvenčních hlásičů
 

 

Additional information