logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Přehled systému ukazuje nejdůležitější komponenty systému CerberusTM PRO, od výkonných ústředen a chytrých požárních hlásičů až po inteligentní periferní zařízení.

 

Cerberus Pro

Na uvedeném obrázku je přehledně vidět, jak lze jednotlivé komponenty systému Cerberus PRO vzájemně propojit.

 

C-NET je dvoudrátová adresovatelná linka pro propojení požárních hlásičů a dalších periferních zařízení včetně paralelních tabel na C-NET. C-NET je moderní, víceúčelová sběrnice, která umožňuje flexibilní instalaci. Všechny hlásiče a periferní zařízení mohou sdílet adresovatelnou linku. C-NET linka datově komunikuje se všemi adresovatelnými prvky a zároveň napájí automatické a tlačítkové hlásiče a většinu periferních zařízení, bez nutnosti použití dalších kabelů.

 

Cluster (C-WEB/SAFEDLINK) je síť pro propojení ústředen a paralelních tabel. V jedné síti C-WEB/SAFEDLINK lze propojit až 16 ústředen Cerberus PRO a/​​nebo paralelních tabel na C-WEB/SAFEDLINK - viz obrázek. Pokud však systém obsahuje pouze jeden Cluster (C-WEB/SAFEDLINK), bez připojení do páteřní sítě "Backbone (C-WEB/LAN)", lze v síti C-WEB/SAFEDLINK propojit až 32 ústředen Cerberus PRO a/​​nebo paralelních tabel.

 

Páteřní síť (C-WEB/LAN) umožňuje propojení až 14 skupin ("Clusterů") ústředen, přičemž každý "Cluster" může obsahovat až 16 ústředen propojených sítí (C-WEB/SAFEDLINK). Páteřní síť (C-WEB/LAN) může být propojena pomocí optických kabelů a je schválena podle normy EN54. Použití páteřní sítě (C-WEB/LAN) umožňuje řešení elektrické požární signalizace pro konstrukčně složité a velmi rozsáhlé objekty a je ideálním řešením při velké a komplexní požární systémy rozsáhlých areálů s mnoha rozprostřenými budovami a objekty.

 

Additional information