logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Domácí videotelefon jako aktivní prvek zabezpečovacího systému

ComelitV současné době, kdy je narůstající kriminalita skloňována ve všech pádech, v době kdy v médiích denně sledujeme znepokojivé zprávy o kriminálních živlech ohrožujících nás a zejména naše starší spoluobčany přímo v našich obydlích, se velmi rychle mění význam domácích telefonů a zejména videotelefonů z běžného komunikačního prostředku na systém zvyšující bezpečnost našich domovů.

Chytrý telefon je více než jen telefon

altDobře navržený a správně využívaný systém domácích videotelefonů nám pomůže významně omezit přístup nežádoucích individuí do našich obydlí. Podvodníka dožadujícího se vstupu do domu, vydávajícího< se za poštovního doručovatele, jistě nevpustí ani důvěřivý senior, pokud jej uvidí. Využitím paměťových videotelefonů můžeme rovněž odhalit tzv. „typaře“, kteří zkouší, zda jsou uživatelé bytu doma. Je zřejmé, že není dobré podceňovat bezpečnostní aspekt domácích telefonů/videotelefonů, zejména pokud je možné je integrovat i do ostatních bezpečnostních technologií. Z tohoto důvodu naše společnost rozšířila počátkem letošního roku 2012 svoje portfolio dodávaných technologií o systémy domácích telefonů/videotelefonů Comelit.

Kvalita po dvou drátech

altFirma Comelit Group s.p.a patří k vedoucím světovým výrobcům špičkových technologií domácích telefonů/videotelefonů. Již v roce 1999 uvedla firma Comelit první digitální systém, využívající pro audio i video komunikaci a rovněž pro všechny servisní funkce pouze dva nepolarizované vodiče. Díky své široké vývojové základně poskytují nové systémy Simplebus TOP a zejména ViP systém naprosto netušené možnosti. Krom nejvyšší technické úrovně jsou produkty společnosti Comelit známy i svoji vysokou kvalitou a spolehlivostí. V neposlední řadě je nutné zdůraznit, ze firma Comelit klade rovněž důraz na snadnou instalaci a rovněž obsluhu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information