logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Nové PIR detektory pohybu - MAGIC

Firma Siemens vyvinula novou generaci PIR detektorů pohybu MAGIC. Tyto nové detektory disponují novým, neotřelým designem, který umožňuje zakomponovat detektory do všech typů interiérů. Detektory je možné instalovat do sříbrné montážní krabice pro povrchovou montáž, která zrcadlí okolní povrch a přispívá ke splynutí instalace detektoru s prostředím. Navíc je možná i zápustná montáž detektoru do stěny. Použitím unikátních patentovaných zrcadel umožňují detektory excelentní pokrytí střežených prostor, včetně tzv. slepého úhlu přímo pod detektorem. Výměnou zrcadla získáme špičkový detektor se záclonovou charakteristikou.

Nové adresovatelné hlasové sirény a sirény s majákem systému EPS Cerberus PRO

Společnost Siemens uvedla novou řadu adresovatelných hlasových sirén a sirén s majáky. Hlasové sirény a sirény s majáky splňují normy EN54-3, EN54-17 a EN54-23. Sirény a sirény s majáky jsou velmi důležité pro bezpečnost osob. Poskytují akustickou a optickou signalizaci, pro zajištění rychlé a bezpečné evakuace. Vzhledem k tomu, že systém Cerberus PRO umožňuje naprogramovat fázové ovládání akustické a optické signalizace, lze tak jednoduše pomocí nové řady hlasových sirén a sirén s majáky naprogramovat postupné (fázové) řízení evakuace osob při požáru v objektu.
 
Adresovatelné hlasové sirény a sirény s majákem jsou tak ideálním řešením pro administrativní budovy, hotely, školy nemocnice apod..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Additional information