logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Volnost pohybu v zabezpečeném prostředí

SiPass Integrated je výkonný, vysoce flexibilní systém kontroly vstupu, který zaručuje vysokou úroveň zabezpečení, aniž by přitom omezoval pohodlnost a jednoduchost přístupu uživatele do objektu. Může být použit rovněž jako bezpečnostní řídící systém (SMS), integrující kontrolu vstupu, elektronickou zabezpečovací signalizaci a video dohled do jediného systému.

 

Modulární konstrukce a rozšiřitelnost tohoto systému, koncipovaného k použití v nejmodernějších IT prostředích, umožňuje každé organizaci snadno držet krok s rychle se měnícími potřebami.

 

Systém SiPass integrated je zkonstruovaný tak, aby splňoval požadavky na kontrolu vstupu - od nekritických po kritické a od poměrně jednoduchých až po velice komplexní. Koncipovaný pro organizace všech velikostí na jednom nebo více pracovištích je ideální jak pro stávající objekty, tak pro nově stavěné budovy. Celkový počet držitelů karet a dveří je prakticky neomezený. Řízení systému může provádět řada pracovníků s různými úrovněmi oprávnění.

 

SiPass integrated lze používat k řízení vstupu kamkoli - od jediné nízkopodlažní kancelářské budovy nebo obytné budovy s pouhými několika dveřmi až po rozsáhlé výškové komplexy s desítkami tisíc dveří, vrat, závor a výtahů. A to na několika místech současně kdekoliv ve světě.

 

Systém SiPass integrated je užitečný zejména v prostředích, kde se zpracovávají vysoce citlivé informace a existují obavy z případné špionáže. Standardizovaná rozhraní umožňují snadnou integraci se stávajícími zabezpečovacími procesy a podnikovými systémy. Široká nabídka softwarových rozšíření umožňuje přizpůsobit tento nový systém podle konkrétních potřeb každé organizace. V případech, kdy organizace přeroste svůj současný systém kontroly vstupu, dokáže nový SiPass integrated obvykle pracovat jak s dříve nainstalovanými čtečkami (Siemens nebo od jiných výrobců), tak se stávajícími kartami a daty držitelů karet. Dřívější investice do zabezpečení tedy nemusí být zmařena – vše se jednoduše převezme do nového systému.

 

Kromě zajištění špičkových funkcí kontroly vstupu podporuje SiPass integrated také integraci systémů video dohledu a elektrické zabezpečovací signalizace – Siemens nebo od jiných výrobců – čímž vytváří řídicí stanici zabezpečení. Možná je rovněž integrace se systémy elektrické požární signalizace.

 

Desítky let zkušeností firmy Siemens s integrací systémů a standardizovanými technologiemi nám umožňují nabízet integrované systémy kontroly vstupu, zabezpečovací signalizace, video dohledu a požární signalizace, které zaručují bezkonkurenční funkce, kvalitu a ochranu investic.

 

Additional information