logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

 

Magic_detectors


Proč musí být detektory pohybu tak objemné a mít vypouklou přední část? Tuto otázku si položili v Siemensu a přišli s řešením, které je tak jednoduché až geniální - druhé zrcadlo. Výsledkem jsou detektory MAGIC, které společnost Siemens uvedla na trh v roce 2014.

Citlivější, spolehlivější, diskrétnější

Detektory MAGIC jsou nejen nejspolehlivějším detektorem z portfolia společnosti Siemens, ale jsou take o polovinu tenčí než mnoho srovnatelných detektorů. Vždyť také za tyto minimalistické linie získal prestižní ocenění Red Dot Design Award 2013.

Kouzlo skryté za MAGIC

S pomocí druhého zrcadla, se podařilo zvýšit ohniskovou vzdálenost detektoru (tj. zvýšit zvětšení zrcadla), a tak zvýšit jeho citlivost na objekty ve větší vzdálenosti. Nejenže druhé zrcadlo zvyšuje citlivost, ale také snižuje hloubku požadovaného zrcadlení systému, což vede k tenčímu, elegantnějšímu designu MAGIC detektorů.

Řada MAGIC detektorů

MAGIC pasivní infračervené detektory jsou k dispozici ve dvou řadách: jedna s 12m  a druhá s 18m detekčním rozsahem bez i s antimaskingem. Všechny detektory mohou být vybaveny zrcadlem se záclonovou charakteristikou (volitelně).

Snadná instalace

Plochý design předurčuje detektory MAGIC pro montáž pod omítku. Detektory byly navrženy s ohledem na jednoduchou instalaci. Díky End-of-Line konceptu (destičky se zakončovacími odpory nebo vestavěné odpory) je připojení k ústředně snadné, rychlé a bez chyb.

Extrémně nízká spotřeba energie

MAGIC detektory mají také jednu z nejnižších spotřeb proudu na trhu - v klidovém stavu 2,5mA resp. 3,9mA s antimaskingem a to díky své optimalizované elektronice. Kromě nižší spotřeby energie, jsou další výhody v nižších nákladech na napájecích zdroje a baterie ústředen hlavně v rozsáhlejších aplikacích.

 

 

Additional information