logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Aliro IP EKV – žádné komplikace

 

AliroAliro představuje novou generaci elektronické kontroly vstupu se zjednodušeným hardwarovým portfoliem s vestavěným IP přístupem pro dveře, stejně jako tradiční instalační metody, intuitivní software na bázi webového prohlížeče a mobilní aplikace.

Se zjednodušenými procesy a vysoce intuitivním rozhraním „Bod a klik“, mají technici i uživatelé možnost využít výhod systému Aliro s minimálními nároky na jakékoliv školení či technickou podporu. Aliro poskytuje informace o systému inteligentním a účinným způsobem. Palubně prováděné úlohy zajištují, že dokonce i tento nový systém Aliro lze instalovat a spravovat velmi jednoduše.

S novou koncepcí využívá Aliro jednu licenci z nastavení, která umožňuje snadné a efektivní programování funkcí systému a jeho aktualizaci. Prostřednictvím webového rozhraní lze k systému přistupovat z libovolného zařízení s připojením na internet, stejně jako z mobilních aplikací což poskytuje flexibilitu pro aktualizaci systému on-line.

 

Příklad zapojení systému Aliro:

 

 

Aliro software

Aliro_softwareAliro software obsahuje všechny základní funkce systému Aliro. Je dodáván s produktovým klíčem a instalační i uživatelskou dokumentací. Aliro software podporuje jedenáct jazykových mutací, které lze měnit za běhu programu (Dánština, Holandština, Angličtina, Finština, Francouzština, Němčina, Italština, Norština, Portugalština, Španělština a Švédština).

Software podporuje různé úrovně provozního oprávnění – například recepční personál může pouze provádět aktivaci karet, zatímco správci jsou oprávněni provádět základní úpravy systému. Kromě běžných úkolů (jako je správa karet) poskytuje software i vyhledávací funkce  a správu událostí.

Nástroj šablony poskytují možnost navrhovat vzhled osobních ID karet a jejich tisk při použití standardních Windows ovladačů tiskáren.

 

Technická data

 

Systémové požadavky Minimálně: Intel Core™ i3, 1,8GHz, 4GB RAM
<25 dveří: Intel Core™ i5, 2,6GHz, 8GB RAM
<100 dveří: Intel Core™ i7, 2,6GHz se čtyřmi jádry, 8GB RAM
>100 dveří: Intel Core™ i7, 3,4GHz se šesti jádry, 16GB RAM nebo
Intel Xenon™, 16 GB RAM
Kapacita karet 100 000
Kapacita dveří 512 vstupních bodů
Operační systém Windows 7 – 32 bit
Windows 7 – 64 bit
Windows 8.1 – 32 bit
Windows 8.1 – 64 bit
Windows server 2008 R2
Windows server 2012 R2
Počet kalendářů 1000

 

 

Additional information