logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Xtralis je celosvětový lídr a průkopník v oblasti ochrany života. Systém včasného varování VESDA pomocí aktivní, nasávací detekce kouře řadí tuto značku na první místo mezi výrobci technologií nasávacích detekčních systémů. Zákazníci po celém světě spoléhají na hlásiče VESDA od Xtralis, pokud je pro ně bezpodmínečně nutná obchodní kontinuita, potřebují spolehlivou detekci v náročném prostředí a jsou povinni zabezpečit včasnou, bezpečnou a spořádanou evakuaci. Nasávací systémy VESDA lze rovněž vybavit moduly pro detekci nebezpečných / hořlavých plynů a zvýšit jejich hodnotu přes detekci kouře včetně detekce plynů na systém monitorování životního prostředí.

Jak funguje nejrychleší detekce kouře?

VESDA od společnosti Xtralis – systém s nepřetržitým vzorkováním vzduchu poskytuje nejrychlejší možnou výstrahu před hrozícím nebezpečím požáru. Nasávací systémy detekce kouře VESDA získávají kritický čas nezbytný k vyšetření poplachu a zahájení odpovídajících opatření jako prevenci před ohrožením zdraví, vzniku hmotných škod či hrozící pracovní výlukou. Hlásiče VESDA mají víceúrovňovou výstrahu a široký rozsah citlivosti která nedegraduje a vlivem času se nemění, takže i velmi nízká koncentrace kouře po velice krátkou dobu může být indikována ještě dříve, než se požár začne rozšiřovat. Navíc jsou systémy VESDA vyráběny použitím cílených technik Six Sigma a normy ISO 9000 a jsou certifikovány zkušebnami po celém světě.
VESDA detektor

Který hlásič VESDA?

Hlásiče VESDA jsou dostupné v různých modelových řadách pro širokou škálu prostředí a aplikací. Od malých až po velké otevřené prostory, od nejčistších až po nejvíce znečištěné prostředí. VESDA poskytuje spolehlivou, vysoce citlivou detekci kouře s velmi včasným varováním. Prohlédněte si porovnávací tabulku modelů VESDA abyste zjistili, který model je pro Vás ten pravý.

Průmysl a aplikace

Aktivní nasávací systémy VESDA poskytují absolutní ochranu v celé řadě průmyslových odvětví a aplikací:

Rozšíření nasávacích systémů VESDA pro detekci plynů a monitorování životního prostředí

VESDA ECO od Xtralis používá existující potrubní síť VESDA pro aktivní monitorování úniku plynů a nepřetržitého monitorování kvality ovzduší. VESDA ECO spolehlivě detekuje neviditelné nebezpečí zapříčiněné klimatizací či filtračním zařízením určeným pro odstranění vlhkosti, nečistot a ostatních částic.
 

alt

 

Additional information