logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

Vectis AX

 

SISTORE MXVectis AX nabízí všechny výhody digitálního video dohledu v jednom kompaktním celku. Byl vyvinutý pro menší aplikace a umožňuje tak záznam až 16 analogových kamer, například u čerpacích stanic, malých obchodů, supermarketů, muzeí apod.. Vectis AX se vyznačuje rychlou a snadnou instalací a velice jednoduchým ovládáním. K základním vlastnostem řady Vectis AX patří flexibilní ovládání, efektivní komprese H.264, real-time D1 nahrávání, podpora 960H, rozlišením Full HD, dostatečná úložná kapacita HD, snadný přístup k obrazovému záznamu a účinné vyhledávací funkce.

 

Vectis HX

 

SISTORE MXVectis HX byl navržen a zkonstruován v souladu s novou generaci hybridních technologií jehož hlavním účelem je překonání technologické hranice mezi technologií analogového a IP dohledu kamerového dohledu. Tak jako všechny modely Vectis poskytuje bohatou výbavu funkcí, Full HD rozlišení displeje, velký úložný prostor při zachování vysokého výkonu.

 

Vectis iX NVR/NVS

 

SISTORE MXIP záznamové zařízení Vectis iX nejenže podporuje IP kamery s rozlišením až do 20 Mpx od více než 90 různých výrobců díky kombinované kompatibilitě s protokolem ONVIF a SDK, ale jeho rychlost a výkon zároveň umožňují zachytit detailnější zobrazení. Díky propustnosti 288 Mb/s snadno zvládne nahrávání až 48 IP kamer při rozlišení 3 Mpx a frekvenci 25 snímků za sekundu. Se širokými možnostmi nahrávání je rekordér iSCSI Vectis iX je vhodný jak pro malé instalace, tak pro složitá prostředí s více pracovišti, s využitím centrálních monitorovacích stanic (CMS). Nezapomněli jsme ani na hardwarové a softwarové doplňky v rozsahu od 6 do 64 kanálů, abyste nepřišli o jediný detail. Síťové sledování a zaznamenávání videa z 6, 16, 32, 48 nebo 64 IP kamer.

 

SISTORE MX 3G

 

SISTORE MXSISTORE MX 3G je hybridní systém video dohledu, který umožnuje simultánní záznam IP kamerami i analogovými kamerami. Flexibilní design jej delá vhodným pro velké množství aplikací, jako jsou napríklad banky a financní instituce, prumyslové objekty, nákupní centra a obchody, verejná doprava a námorní prístavy. Možnosti flexibilního pripojení systému SISTORE MX 3G zajištují snadnou integraci s jinými systémy rízení bezpecnosti nebo budov.

 

 

Additional information