logo fireton
Bezpečný a pohodlný domov nejen naoko

Search

Oznámení

 

Evoluce v evropském zabezpečení


Květen 2015 byl příznivý měsíc pro montážní firmy i koncové uživatele, neboť respektované, spolehlivé a integrované bezpečnostní výrobky značky Siemens byly začleněny do celosvětové výrobní a distribuční sítě společnosti Vanderbilt.

To znamená, že tyto ověřené, spolehlivé a inovativní výrobky pro kontrolu vstupu (ACS), zabezpečení proti neoprávněnému vniknutí (EZS) a pro video dohled (CCTV) jsou dále posíleny a prodávány pod křídly bezpečnostního partnera s novou dynamikou a flexibilitou - nezávislého partnera pro všechny Vaše potřeby v oblasti zabezpečení.

přečtete si o společnosti Vanderbilt >

Elektrická požární signalizace

EPS Hlásiče, které si nevšimnou hustého kouře od svárečky, zatímco na nepatrný kouř z doutnajících pilin přivolají Hasiče, ústředny spojené do jednoho systému po stávající počítacové síti, technici programující systém z domova - toto a mnohem více nabízí nejnovější generace EPS - systém Cerberus PRO.

čtěte dále >

Elektrická zabezpečovací signalizace

EZS Za úspěchem zabezpečovacích systémů Siemens nejsou pouze vysoce odolné detektory s černým zrcadlem nebo kombinace zabezpečovací ústředny s plnohodnotným přístupovým systémem. Ucelené portfolio výrobku obsahuje vše pro spolehlivé zabezpečení všech typu a velikostí objektu na jediné platformě.

čtěte dále >

Elektronická kontrola vstupu

At již se jedná o budovu s několika dveřmi, průmyslový komplex s několika tisíci zaměstnanci nebo přísně střeženou armádní základnu, systémy kontroly vstupu Sipass zajistí, že se na správné místo ve správném čase dostanou jen ti správní lidé.

čtěte dále >

Dohledové kamerové systémy

Analogové nebo IP kamery? Portfolio produktu Siemens elegantně propojuje obojí. Pruběžná modernizace analogových kamerových systémů umožnuje využití dokonalejších možností IP kamer jednoduše a postupně bez velkých investic.

čtěte dále >

Malá domácí regulace a automatizace

Jak mít v zimě doma příjemné teplo a přitom ještě ušetřit na letní dovolenou? Zázrak nebo kouzlo? Malá domácí regulace Synco Living od společnosti Siemens je obojí v jednom - šetří až 30% nákladu za energie na vytápění pri současném zvýšení tepelné pohody. A navíc - teplotu v místnostech, osvětlení nebo žaluzie můžete řídit treba z iPadu.

čtěte dále >

Tepelná čerpadla

Stavíte nebo rekonstruujete dum? Proc platit čím dál větší sumy za běžná paliva, když lze pro vytápění a ohřev vody využít z velké části tepla z okolí? Tepelná čerpadla vytvoří pro vás a vaši rodinu optimální tepelnou pohodu a zároveň výrazně sníží vaše platby za energie. A k tomu všemu bez emisí skleníkových plynu.

čtěte dále >